RU

Вибухи в Дніпропетровську об'єднали з попередніми терактами

12.06.2012, 11:26
Вибухи в Дніпропетровську об'єднали з попередніми терактами - Фото
Фото: ЕРА
Як повідомляє прес-служба СБУ, кримінальні справи за фактами чотирьох вибухів у Дніпропетровську (27.04.2012 року), Харкові (13.10.2011 року), Запоріжжі (21.10.2011 року) та в Дніпропетровську (16.11.2011 року), а також кримінальну справу за фактом погрози, розміщеної 16 листопада минулого року на одному з Інтернет ресурсів, про можливе скоєння вибухів в Донецьку, об'єднані в одне провадження.

За словами голови Служби безпеки України Ігоря Калініна, для такого процесуального рішення є всі підстави, побудовані на доказах, зібраних в ході досудового слідства. Зокрема, слідство виходило з результатів судових експертиз, відтворень за участю підозрюваних, які були проведені в Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську, записах відеокамер з вулиць і приміщень, де відбувалися вибухи. Кваліфікація злочину, як "терористичний акт", не змінюється.

Нагадаємо, 13 жовтня 2011 року в Харкові біля будівлі лікарні "Консультативна поліклініка" стався вибух, внаслідок якого було пошкоджено торговий кіоск.

21 жовтня 2011 року в Запоріжжі в приміщенні супермаркету "Сільпо" прогримів вибух. Вибуховий пристрій знаходився в шафі для тимчасового зберігання особистих речей відвідувачів супермаркету.

16 листопада 2011 року в Дніпропетровську біля зупинки громадського транспорту також пролунав вибух. Вибуховий пристрій знаходився в бетонній урні. В результаті вибуху загинула людина. В той же день на одному з Інтернет ресурсів було розміщено повідомлення з погрозами про можливі вибухи в Донецьку.

27 квітня 2012 року  в Дніпропетровську прозвучало 4 вибухи, які привели до поранень різного ступеня 30 громадян.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини