RU

Вибух у будинку Харкова стався через пательню, - міськгаз

05.09.2012, 15:15
Вибух у будинку Харкова стався через пательню, - міськгаз - Фото
1c557a783102e788bb317a56d8064a2b.jpg
Вибух у житловому будинку по вул. Слинько, 2б стався внаслідок того, що від відкритого вогню на кухонній плиті загорілася пательня, за нею холодильник та інші прилади, і розплавлена ​​пластмаса потрапила на газовий шланг. Про це сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив голова правління ПАТ Харківміськгаз Валерій Безлепкін, якого цитує прес-служба Харківської міськради.

Як встановили фахівці Харківміськгазу, осередком займання стала газова плита, на якій були включені дві конфорки. Поряд з конфоркою стояла пательня, яка вигоріла, із залишками їжі і вигорілою ручкою. За припущенням слідчої комісії, ця ручка стала джерелом вогню, який поширився на холодильник і на якийсь пластмасовий прилад на стіні. У кутку кухні розташована газова труба - газопровід низького тиску, який був сполучений з плитою гнучким шлангом. За припущенням Безлепкіна, плавлячись, пластмаса капала на гнучкий шланг, що призвело до витоку газу.

"На щастя, концентрація газу в квартирі становила не більше 5%, тому і вибух був не тієї потужності, якої міг би бути. Якби квартира заповнилася газом повністю і стався вибух, то від цього будинку і двох найближчих не залишилося б нічого, їх б знесло дочиста, були б одні руїни ", - зазначив він.

В обласній прокуратурі цю версію поки офіційно не підтвердили.

Нагадаємо, в результаті НП всіх мешканців будинку відселено, сама будівля знаходиться в аварійному стані.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини