Вибух на Прикарпатті: боротьбу з вивезенням зброї посилять

21.05.2018, 11:23
Вибух на Прикарпатті: боротьбу з вивезенням зброї посилять - Фото
Ілюстративне фото: прес-центр Міноборони

Начальнику Генштабу ЗСУ Віктору Муженку доручено посилити контроль за порядком виїзду військовослужбовців із зони бойових дій

Міністр оборони Степан Полторак доручив начальнику Генштабу ЗСУ Віктору Муженку вжити заходів щодо недопущення незаконного вивезення військовослужбовцями зброї та боєприпасів з району проведення операції об'єднаних сил. Відповідний наказ відданий в зв'язку з інцидентом в Івано-Франківській області, де сержант ЗСУ кинув гранату в людей, повідомляє прес-служба Міноборони.

Зокрема, Полторак доручив "посилити контроль" за порядком виїзду військових із зони бойових дій, "організувати належним чином" процедури відбуття бійців в відпустки і пункти постійної дислокації і "забезпечити суворий контроль" обліку і видачі зброї та боєприпасів.

Як відзначили в Міноборони, за фактом події в Івано-Франківській області проводиться службове розслідування, а військова служба правопорядку ЗСУ буде "всіляко сприяти" слідству.

20 травня 2018 року біля 20:30 в селі Лісна Тарновиця Івано-Франківської області сержант ЗСУ кинув в людей осколкові гранату. Дев'ять осіб отримали осколкові поранення.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов