RU

Вертоліт з міністром оборони на борту зламався під час польоту

13.04.2012, 15:58
Вертоліт з міністром оборони на борту зламався під час польоту - Фото
Фото: mil.gov.ua
Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, напередодні ввечері біля населеного пункту Сімоні (Житомирська область) через несправність, що виникла під час польоту в системі палива, здійснив вимушену посадку вертоліт Збройних сил Мі-8. На борту вертольота знаходився міністр оборони Дмитро Саламатін.

"Ця подія ще раз підтвердила необхідність радикальних змін у технічному переоснащенні Збройних сил, - зазначив Саламатін. - Те, що нам дісталося у спадок після багатьох років руйнування і безвідповідальності деяких посадових осіб, не витримує ніякої критики. Як тільки з'явилася можливість льотчикам більше і інтенсивно літати, відразу ж дали знати про себе старі проблеми технічного стану авіаційної техніки".

Міністр підкреслив, що цей інцидент не призвів до трагічних наслідків лише завдяки вмілим діям екіпажу. "Ми будемо приймати самі рішучі заходи, щоб якомога швидше відновити й модернізувати зношені зразки військової техніки та озброєння. Такій техніці не місце в строю української військової авіації", - додав Саламатін.

Досьє на Дмитра Саламатіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини