RU

Велика вода відходить з Карпатського регіону

01.08.2008, 13:34

Рівень води в річках Карпатського регіону продовжує знижуватися. На Дністрі нижче Дністровського водосховища біля водпосту Могилів-Подільський рівень води знизився на 106 см. Надалі на річках Карпатського регіону продовжиться зниження рівня води.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МНС України, на Тисі біля Чопу рівень води на 04:00 1-го серпня щодо максимального знизився на 73 см. На Дністрі біля Заліщиків також триває спад рівня води. За період із 16:00 31-го липня до 04:00 1-го серпня рівень води знизився на 60 см.

У зв'язку зі значними викидами води з Дністровського водосховища нижче від дамби водосховища продовжує утримуватися високий рівень води з підтопленням населених пунктів та господарських об'єктів. Під час проходженні максимального рівня води на Дністрі в Біляївському районі Одеської області очікується затоплення межиріччя Дністра - Турунчука, підтоплення будинків, господарських об'єктів, автошляху Маяки - Паланка.

Крім того, увечері 1-го серпня і в першій половині ночі 2-го серпня у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях очікуються невеликі дощі, які істотно не вплинуть на гідрологічний режим річок.

Все про повінь в Західній Україні читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини