Вандали не винні: Менора в Бабиному Яру почервоніла через свічки

25.05.2017, 16:04
Вандали не винні: Менора в Бабиному Яру почервоніла через свічки - Фото
Фото: facebook.com/starozhytska.mariia

Розводи червоного кольору на пам'ятнику в київському заповіднику - через свічки хасидів, а не наслідок злочинного наміру, заявив директор Бабиного Яру

Пам'ятник Менора в Бабиному Яру став червоним не через вандалів, а після церемоній хасидів, які раніше палили на ньому свічки відповідного кольору. Про це заявив у себе в Facebook з посиланням на слова начальника заповідника глава Українського єврейського комітету Едуард Долинський.

"Директор заповідника Бабин Яр Борис Глазунов повідомляє, що це не вандалізм. Вчора група хасидів палила свічки на Менорі, і це фарба від свічок стікала на пам'ятник", - написав він.

Вандали не винні: Менора в Бабиному Яру почервоніла через свічки

Фото: facebook.com/starozhytska.mariia

Цю ж інформацію підтвердив і керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, який раніше назвав аномальне "почервоніння" об'єкта вандалізмом. Зараз це повідомлення на його сторінці видалено.

"Інформація про акт вандалізму в Бабиному Яру не підтвердилася. На Менорі залишилися залишки воску від свічок, які використовували вчора в церемонії", - повідомив він сьогодні.

Про "провокації Москви" в Бабиному Яру також поспішив повідомити і глава ОУН Богдан Червак.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования