RU

В Україні підтоплено майже 90 населених пунктів

08.04.2013, 10:58
В Україні підтоплено майже 90 населених пунктів - Фото
В одному з дачних селищ в Чернігівській області рівень води на вулицях досяг 1 метра (фото - mns.gov.ua)
Як повідомляє прес-служба ДНС, в результаті опадів і процесу танення снігу в 9 областях України, а також у місті Києві спостерігаються підтоплення. Зокрема, підйом грунтових вод і часткове підтоплення територій, господарських та житлових будинків відзначено в 89 населених пунктах.

У Вінницькій області підтоплено 1 населений пункт, Волинській - 2, Хмельницький - 2, Житомирський - 6, Івано-Франківській - 4, Львівській - 3, Рівненській - 2, Чернігівській - 5. Найбільше підтоплень спостерігається в Київській області - 63 населених пункти. Також відзначений підйом рівня води в столиці.

Для надання допомоги населенню з відкачування води на прибудинкових територіях від Державної служби України з надзвичайних ситуацій притягнуто 402 рятувальника і 161 одиниця насосного обладнання. За минулу добу відкачано 61 тис. 456 куб. метрів води.

За інформацією Гідрометцентру, 8 квітня очікується подальший підйом рівнів води (0,3 - 0,5 м) на річках басейну Прип'яті (Волинська область) та подальше затоплення заплав та сільгоспугідь в Ратнівському, Старовижівському, Любешівському та Маневицькому районах. Можливе досягнення відміток підтоплення присадибних ділянок в окремих населених пунктах в Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Рівненській, та Івано-Франківській областях.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини