RU

В Одесі вийшов з в'язниці кандидат на місце Діда Хасана, - ЗМІ

24.01.2013, 11:25
В Одесі вийшов з в'язниці кандидат на місце Діда Хасана, - ЗМІ - Фото
1bd85b24802b5270b334d42bf7e80d6e.jpg
В Одесі вийшов на свободу 56-річний російський злодій в законі Омар Бекаєв, відомий під прізвиськами Омар Уфимський і Дядя. Однак відразу ж після звільнення Бекаєв був затриманий співробітниками одеського УБОЗу МВС, - передає газета Сегодня.

"Омара Бекаєва затримали для екстрадиції в Росію. Вже готові всі документи", - розповіла прес-секретар ГУБОЗ МВС України Ірина Лемешева.

Омар Уфімський разом з 4 чеченцями був затриманий 7 грудня 2009 року в Одесі на залізничномувокзалі. При собі у нього був паспорт на ім'я жителя міста Алмати Еркаша Топаєва і раритетний пістолет Steyr Mod 1909, калібру 6,35 мм, виробництва Австро-Угорщини, виготовлений ще в 1909 році. Незважаючи на "старовину", пістолет був у повній бойовій готовності і з 4 патронами в магазині.

Після місяця в одеському СІЗО злодія в законі несподівано випустили прямо із залу Приморського суду у зв'язку з "поганим станом здоров'я". Однак через кілька днів знову заарештували. Суд визначив Омар Уфимський термін за незаконне зберігання зброї в 4 роки.

За словами джерела, Дядя в одеській в'язниці відразу ж зайняв пост "наглядача". "У 2011 році його повинні були екстрадувати до Росії. Однак екстрадиція зірвалася через те, що до Омара дійшла інформація про те, що на нього готується замах. Убити його повинен був Аслан Дікаєв, якому пообіцяли за це мільйон доларів. Омар злив інформацію про Дікаєва "своїм" людям в міліції, які, в свою чергу, віддали наказ затримати цього кілера ще на під'їзді до Одеси. Справа закінчилася скандальним штурмом", - розповіло джерело в кримінальних колах.

Слова джерела підтверджуються інформацією російських правоохоронців - Омар Уфимський займав третє місце в ієрархії кримінального світу РФ після Діда Хасана. У спину Омар Уфимський дихає ціле покоління молодих кримінальних авторитетів. За твердженням джерела, після екстрадиції Уфімського в Росію, там розгорнеться чергова війна за владу серед авторитетів. Омар Бекаєв знаходиться у федеральному розшуку РФ з 2008 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини