RU

Військові Одещини готуються до можливих паводків

01.08.2008, 17:53

В Одеській області понад 2 тисячі військовослужбовців Збройних Сил та інших силових структур України готуються відреагувати на можливий підйом води у районі Дністровських плавнів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, зокрема, військові здійснюють відповідні заходи у районах населених пунктів Біляївка, Маяки, Яськи, Троїцьке та Граданіци. Наразі допомогу місцевому населенню готові надати понад 2 тисячі військовослужбовців різних силових структур. У разі підтоплення місцевості у районі Дністровських плавнів готовий до виконання завдань об'єднаний загін, сформований на базі військових частин, дислокованих в Одеській області.

Для зміцнення берегової смуги та гребель, розчищення каналів річки Дністер та проведення інженерних робіт із зміцнення 5-кілометрової берегової смуги ріки Турунчук задіяно понад 50 одиниць інженерної та автомобільної техніки. Поблизу селища Паланка та населеного пункту Біляївка розгорнуто 2 табори життєзабезпечення на випадок можливої евакуації людей. Також у разі необхідності для евакуації потерпілого населення буде використано вертольоти армійської авіації Сухопутних Військ ВР України. Пік підйому води очікується 4-5 серпня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини