RU

В Японії знову стався землетрус

28.03.2011, 09:15
В Японії знову стався землетрус - Фото
b384bf1a1973538b932973da9674c959.jpg

В Японії знову стався землетрус

На півночі Японії у провінції Міяги у понеділок о 7:24 за місцевим часом стався новий землетрус магнітудою 6,5. Японські ЗМІ поширили попередження про цунамі, повідомляє "Взгляд".

Нагадаємо, у п'ятницю ряд ЗМІ з посиланням на ТЕРСО поширили інформацію, згідно з якою рівень радіації у воді у нижній частині турбінного залу другого реактора у неділю перевищив граничну норму в 10 млн раз. Пізніше цю інформацію спростував оператор.

Водночас рівень радіації на 40% перевищив середньорічну норму в селищі Наміє, що розташоване за межами 30-кілометрової зони відчуження від японської аварійної атомної станції.

За останніми даними, вміст радіоактивного йоду в морській воді поблизу аварійної АЕС "Фукусіма-1" перевищив встановлену місцевим законодавством граничну норму в 1 тис. 850 разів.

У неділю Генеральний секретар уряду Японії Юкіо Едано доручив компанії-оператору АЕС з'ясувати причини різкого зростання рівня радіації.

У п'ятницю було оприлюднено інформацію про те, що троє робітників, які усували аварію на атомній станції "Фукусіма-1", отримали сильне радіаційне зараження і були шпиталізовані. Рівень радіації у воді поблизу реактора першого енергоблоку аварійної японської атомної станції "Фукусіма-1" у 10 тис. разів перевищує гранично допустимі норми.

Усього, за даними на четвер, досить високу дозу радіації під час проведення робіт на японській АЕС "Фукусіма-1" отримали 17 співробітників. Троє з них зазнали опромінювання у 173-180 міллізівертів у годину. Двоє із службовців були шпиталізовані після потрапляння на шкіру радіоактивних елементів.

Згідно із заявою МАГАТЕ, ситуація на аварійній АЕС "як і раніше далека від налагодження".

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини