RU

В Японії встановлено максимальний рівень тривоги

29.03.2011, 10:20
В Японії встановлено максимальний рівень тривоги - Фото
f410567309f1e0bc992cf9139fba8419.jpg

В Японії встановлено максимальний рівень тривоги

Уряд Японії підвищив у вівторок рівень тривоги у країні до максимального. Про це заявив Прем'єр-міністр країни Наото Кан. Виступаючи у парламенті. Н.Кан сказав, що ситуація на АЕС "Фукусіма" залишається непередбачуваною.

"Ситуація дуже важка, - заявив, у свою чергу, Генеральний секретар Кабінету Міністрів Юкіо Едано, якого цитує канал "Вести". - Ми вживаємо всіх заходів, щоб зупинити поломку. Ми повинні не допустити перегріву уранових стрежнів".

Водночас у ґрунті у районі АЕС виявлена деяка кількість плутонія, яка, однак, не загрожує здоров'ю людей. Крім того, за межами приміщення, де знаходяться реактори, була виявлена радіоактивна вода. За деякими даними, витік стався з другого реактора.

Водночас Агентство з захисту навколишнього середовища США повідомило, що виявило радіацію у дощовій воді на північному сході країни. Міністерство з захисту навколишнього середовища Китаю зафіксувало дуже низький вміст радіоактивного йоду-131 у прибережних районах, зокрема у Цзянсу, Шанхає і Гуандуні.

В’єтнамські екологи також виявили невелику кількість радіації у повітрі. Інститут ядерної безпеки Південної Кореї повідомив про виявлення йоду-131 в Сеулі і семи інших районів країни.

Вранці 29 березня стало відомо, що уряд Японії збирається націоналізувати компанію "Tokyo Electric Power Company" - оператора електростанції "Фукусіма-1", щоб взяти на себе зобов'язання з аварії. Уряд готовий викупити контрольний пакет акцій, щоб згодом надати допомогу постраждалим.

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини