RU

В Умані під час ритуального купання потонув хасид

30.09.2011, 10:31

Вчора близько третьої години дня в Умані під час святкування Рош а-Шана у могили цадика Нахмана загинув 19-річний паломник з Ізраїля.

Як пише Київ єврейський, на другий день Рош а-Шана після піднесення святкової молитви, хасиди традиційно здійснюють обмивання.

Місцева влада перед приїздом паломників спустила озеро, що знаходиться в безпосередній близькості до синагоги, щоб убезпечити купання. Оскільки в Умані в районі могили цадика Нахмана спеціально відведені місця для купань відсутні, то багато хто з хасидів пішли купатися у віддалені затоплені кар'єри, де й сталася трагедія.

За інформацією співробітників Міністерства з надзвичайних ситуацій України, потонулий був одним з трьох братів-ізраїльтян, що прилетіли з Тель-Авіва в Умань на святкування Рош а-Шана. Брати здійснювали купання в несанкціонованому місці. Втрьох вони роздяглися і разом зайшли у воду. Спочатку двоє братів не зрозуміли, що відбувається, а коли побачили, що третій перестав виринати з води, вони почали кликати на допомогу. На крик збіглися численні паломники, які витягли тіло юнака з води.

Повідомляється, що лікарі-рятівники підключили втопленика до апаратів, однак врятувати його життя не вдалося.

Надзвичайні події: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини