RU

В Україну не пустили трьох іноземних журналістів

02.05.2018, 17:56
В Україну не пустили трьох іноземних журналістів - Фото
Фото: dpsu.gov.ua

1 травня Держприкордонслужба не пропустила в Україну "проросійськи налаштованих" журналістів з Італії, Чехії та Росії, які їхали висвітлювати події 2 травня в Одесі. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

При цьому громадян Італії і Чехії не пропустили через кордон на підставі інформації від правоохоронних органів про те, що вони неправдоподібно висвітлювали події, які відбувалися в Україні, відзначили в Держприкордонслужбі.

За інформацією відомства, громадянин Італії під виглядом фотографа раніше знаходився на території окупованого Донбасу і неодноразово виступав на телеканалі Оплот TV. "У програмах він озвучував відверто брехливу інформацію про перебіг подій на Сході України", - сказано в повідомленні.

Громадянин Чехії, пояснили в ДПСУ, виявився журналістом політичного видання, який також нібито спотворював інформацію і помилково висвітлював події в Україні.

"Звичайно, сподіватися на неупередженість даних "журналістів" під час висвітлення подій 2 травня в Одесі не варто", - повідомили в Держприкордонслужбі.

Громадянина РФ українські прикордонники не пропустили в країну за результатами бесіди. Він нібито не зміг підтвердити мету своєї поїздки. В ДПСУ сказали, що росіянин прибув як представник фірми з продажу дизайнерського одягу, "а насправді виявився політичним оглядачем російського видавництва".

Всі троє іноземців повернуті зворотними рейсами, повідомили у відомстві.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини