RU

В українських моряків, звільнених піратами, зламався корабель

11.07.2008, 14:18

Німецьке судно з українськими моряками "Lehmann Timber", звільнене сомалійськими піратами, зіткнулося з новими труднощами на шляху до Султанат Оману. Згідно з інформацією, отриманою в телефонному режимі Департаментом консульської служби від капітана судна Валентина Барташова, сьогодні з ладу вийшла одна з турбін, і судно почало дрейфувати.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства закордонних справ України, зараз команда ремонтує пошкоджену турбіну. Враховуючи вимушену затримку, В. Барташов припустив, що не встигне вчасно прибути до оманського порту. Він також повідомив , що обіцяний компанією-посередником супровід кораблем ВМС Великобританії не відбувся. Неодноразові спроби капітана встановити радіозв'язок з британським військовим кораблем не дали позитивних результатів.

Справа продовжує перебувати на особливому контролі в Посольстві України у Великобританії, Генеральному консульстві України в Гамбурзі, Посольстві України в Саудівській Аравії та у Департаменті консульської служби МЗС України.

Нагадаємо, раніше сомалійські пірати звільнили німецьке судно "Lehmann Timber", захоплене понад місяць тому, 28 травня цього року. На борту захопленого судна перебуває 15 осіб, у тому числі чотири громадянини України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини