RU

В Україні скоєно понад 1 тис. "кібер-злочинів" за півроку

06.08.2008, 17:20

За 6 місяців 2008 року виявлено 1 119 злочинів у сфері інтелектуальної власності та комп'ютерних технологій. Кримінальні справи за 728 злочинами направлено до суду із звинувачувальним вироком. Такі дані Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МВС, у сфері комп'ютерних технологій викрито 503 злочину, з яких 363 вже завершено і направлено до суду (на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року). Із викритих у цій сфері злочинів 168 задокументовано у сфері Інтернет-технологій (+60%), 119 - пов'язані із використанням електронних платіжних систем, 42 - у сфері телекомунікацій.

Наприклад, у Києві направлено до суду кримінальну справу за звинуваченням 4 осіб, що здійснювали злочинну діяльність із використанням підроблених платіжних карток іноземних банків-емітентів при оплаті товарів і послуг. Загалом, з використанням таких карток вони здійснили понад 500 незаконних транзакцій на загальну суму понад 1,2 млн. грн. У правопорушників вилучено 16 підроблених банківських платіжних карток і 47 заготівок для їх виготовлення.

Детальніше про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини