RU

Від повеней в Таїланді загинуло вже 270 людей

11.10.2011, 13:28
Від повеней в Таїланді загинуло вже 270 людей - Фото
2fbfffdce2a28b3e13db8a8bee9a1771.jpg

Від повеней в Таїланді загинуло вже 270 людей
Число загиблих внаслідок найсильнішої за багато років повені в Таїланді сягнуло 270 людей. Від злив, повеней і обвалів з кінця липня в країні постраждали 2,6 мільйонів людей. Про це сьогодні повідомив національний департамент з попередження стихійних лих.

У цей час в зоні повені знаходяться 27 з 77 провінцій на півночі, північному сході і в центральній частині королівства. Збиток від стихійного лиха, за попередніми даними, вже перевищив $1 мільярд. Державні витрати на проведення рятувальних операцій і на надання гуманітарної допомоги потерпілим від повеней жителям сягнули $2,6 мільярдів, - передає канал Вести.

Критичною залишається ситуація в районі тайської столиці. Через зливи рівень річок і водоймищ в Бангкоку сягнув найвищих позначок, і вода вже почала заливати райони на околиці міста. Опинитися затопленими ризикують найважливіші промислові зони, де діють близько 200 підприємств, в тому числі складальний завод японської автомобілебудівної компанії Honda і фабрика корпорації Nikon, що випускає цифрові фотокамери. Роботу на них припинено.

Додаткові проблеми для влади Таїланда створює те, що через удар стихії не припинився потік в країну іноземних туристів. Щодня в королівство прибувають 39 тисяч гостей з-за кордону, відвідують провінції, що не знаходяться в небезпечній зоні. Однак для забезпечення їх безпечного відпочинку потрібні ресурси, які могли бути використані для боротьби з повінню.

Надзвичайні події: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини