RU

Ув'язнену Сімферопольського СІЗО вбила сусідка по камері, - ДПСУ

10.02.2012, 12:37
Ув'язнену Сімферопольського СІЗО вбила сусідка по камері, - ДПСУ - Фото
91aaafbe97680fe4f05f1b3838b956f6.jpg
Експерти Державної пенітенціарної служби встановили, що причиною смерті 42-річної ув'язненої Сімферопольського СІЗО стали насильницькі дії її сусідки по камері.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби (ДПСУ), жінка померла в СІЗО в ніч на 14-е жовтня 2011-го року. Попередньою причиною смерті спочатку було названо самогубство (зовнішні ознаки повішення). Але в ході подальшого розслідування експерти встановили, що причиною загибелі ув'язненої стали насильницькі дії  з боку її сусідки по камері. Це, за словами представників служби, підтвердила судмедекспертиза; сама підозрювана у вбивстві зізналась.

За даними ДПСУ, третього лютого в друкованих ЗМІ з'явилася стаття про те, що ув'язнена можливо, була убита співробітниками Сімферопольського СІЗО. Також у статті йшлося про грубе порушення персоналом СІЗО законодавства та фальсифікації документів про дану подію.

У зв'язку з цим в Держслужбі заявляють, що в статті подані в основному припущення журналіста і батьків жертви, але "достовірна інформація ... доводить провину в скоєнні кримінального злочину конкретними особами".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини