RU

Ув'язнені Ольшанської колонії отруїлися технічною рідиною

02.07.2012, 11:01
Ув'язнені Ольшанської колонії отруїлися технічною рідиною - Фото
32aa7f1ac4da43349ec4b5fd3a49853c.jpg
Засуджені, які відбували покарання в Ольшанській виправній колонії № 53 Миколаївської області, отруїлися технічної рідиною для обробки деревини.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, всі постраждалі засуджені були виведені у виробничу зону колонії для виготовлення меблів.

30 червня у зв'язку з погіршенням стану здоров'я троє засуджених звернулися по допомогу в медико-санітарну частину установи. Після установки попереднього діагнозу "гостре харчове отруєння" вони були терміново направлені в Миколаївську міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги. На наступний день під час проведення внутрішньої перевірки причин та обставин даної події до лікарні було направлено ще вісім засуджених для медичного обстеження на предмет можливого отруєння.

З кількості направлених на обстеження й лікування троє людей уже повернуті в колонію, п'ятеро ще знаходяться в лікарні, три людини померли 1 липня.

Про дану подію проінформовані органи прокуратури. В даний час в Ольшанськіій виправній колонії проводиться перевірка причин і обставин події.

Вільшанська виправна колонія № 53 з 2003 року - установа середнього рівня безпеки. Тут відбувають покарання засуджені за вчинення повторних тяжких злочинів.

Колонія спеціалізується на металообробці, виробництві технічного обладнання для агропромислового комплексу, запчастин для сільгосптехніки, металевих ланцюгів та інше.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини