RU

Уряд знайшов вирішення проблеми водопостачання в Донбасі

14.08.2017, 18:05
Уряд знайшов вирішення проблеми водопостачання в Донбасі - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Екологічна ситуація в Донбасі, зокрема водопостачання, залишається проблемною, однак вже розроблені кілька проектних рішень з очищенню води з різних джерел. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає прес-служба уряду.

Відзначається, що основна загроза для водопостачання в Донецькій і Луганській областях - бойові дії з боку бойовиків. Водопровід проходить на території постійних обстрілів - Авдіївка, Донецька фільтрувальна станція, Волноваха.

За підсумками наради в НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського" був розроблений ряд рішень.

"Запропоновано кілька проектних рішень по використанню мембранних технологій очищення води з різних джерел, в тому числі і шахтних вод; установка байпасів в критичних зонах, які обстрілюють; альтернативні джерела водопостачання регіону з Дніпра і Старокримського водосховища;
збільшення дебету води річки Сіверський Донець; опріснення води з Азовського моря ", - повідомив Зубко.

Читайте також: Екологічна катастрофа в Донбасі торкнеться й Росію - Геращенко

Віце-прем'єр також наголосив на необхідності переходу КП "Вода Донбасу" від хлорного методу очищення води до сучасного мембранного.

Відзначається, що запропоновані рішення будуть введені не тільки в Донецькій, а й в Луганській області.

29 червня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що через затоплення шахт і підвищення рівня води в Донбасі підвищиться рівень радіації.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини