RU

Українці не постраждали від пожежі на судні біля Індії, - МЗС

11.09.2012, 17:33
Українці не постраждали від пожежі на судні біля  Індії, - МЗС - Фото
aba6de1b0334d54e09cefc05208f80f3.jpg
"За інформацією генерального консульства України в Гамбурзі в результаті пожежі на судні Amsterdam Bridge, яка відбулася 9 вересня о 16.35 за місцевим часом біля узбережжя Індії, громадяни України, які входять до складу екіпажу, не постраждали", - заявив прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров .

За його даними, генеральне консульство України в Гамбурзі терміново, за дорученням МЗС, встановило і підтримує контакт з компанією-судновласником. Згідно з отриманою від компанії інформацією, пожежа сталася 9 вересня за місцевим часом біля порту Нава-Шева (Індія), передає Інтерфакс-Україна.

На борту судна - 20 членів екіпажу, в тому числі громадяни України, Польщі, Філіппін і, можливо, Індії. Причини виникнення пожежі уточнюються. Можливо, пожежа виникла в одному з контейнерів.

"Члени екіпажу продовжують залишатися на судні, але в безпечній зоні. Родичі членів екіпажу поінформовані про інцидент, зараз судно знаходиться на якірній стоянці біля порту Нава-Шева біля Мумбаї", - повідомив Дікусаров.

Судно перевозило приблизно 1,5 тис. контейнерів з Індії на Шрі-Ланку в порт Коломбо. "У Мумбаї повинен вилетіти представник компанії судновласника для вирішення всіх поточних питань. Генеральне консульство України в Гамбурзі та Міністерство закордонних справ України контролюють цю ситуацію", - підкреслив прес-секретар МЗС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини