RU

Українські моряки знову стали заручниками

09.07.2008, 14:37


У територіальних водах Нігерії на судні "St.Patrick" нігерійські нафтовики через невиплату зарплати взяли в заручники двох українських моряків. Про це повідомив сьогодні на брифінгу прес-секретар Міністерства закордонних справ Василь Кирилич.

Згідно з інформацією, отриманою Посольством України в Нігерії від Державної служби безпеки Нігерії, 4 липня в штаті Аква-Ібом судно "St.Patrick", що належить нафтовидобувній компанії "Miden Oil Servicing Company", було захоплене нігерійськими працівниками згаданої компанії.

Як повідомив В. Кирилич, зловмисники вимагають від адміністрації компанії виплати заробітної плати за останні чотири місяці. Нігерійська служба безпеки має у своєму розпорядженні дані про місцезнаходження судна, а також володіє інформацією, що нападники неозброєні. Зараз ця інформація уточнюється.

Керівник прес-служби МЗС також проінформував, що сьогодні представник Посольства України в Нігерії відвідає Службу безпеки цієї країни з метою обговорення ситуації, що склалася в зв'язку із захопленням громадян України, - повідомляє газета "Сегодня".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини