RU

"Удар Павленка". Керівництво готелю "Спорт" говорить про свавілля

06.05.2009, 09:11

Свавіллям називає керівництво готелю "Спорт" вчинок Міністра у справах сім'ї, молоді і спорту Юрія Павленка, який 29 квітня вдарив паперами комерційного директора готелю Юрія Супрунюка. Свою точку зору на інцидент керівництво "Спорту" збирається озвучити сьогодні на прес-конференції у Києві.

Як повідомлялося раніше, Ю.Павленко прибув у готель для перевірки документації готелю. Його цікавило заповнення місць в готелі на травень. Відеозапис, зроблений камерою внутрішнього спостереження, показав, що Міністр, ознайомившись з документами, жбурнув їх в обличчя комерційному директорові "Спорту", після чого пішов з готелю.

Пізніше Ю.Супрунюк повідомив про те, що медики йому поставили діагноз "струс мозку". За фактом інциденту потерпілий подав заяву у Печерське РУВС.

Сам Ю.Павленко заявив, що не має наміру йти у відставку через інцидент, що стався між ним і комерційним директором "Спорту". "Я не здійснив ніякого вчинку, який би змусив мене подавати у відставку. Всі мої дії були спрямовані на захист державної власності", - заявив за підсумками того, що сталося Міністр.

Юрій Павленко: біографія і добірка новин>>>
Надзвичайні ситуації: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини