RU

Учні Завадського впевнені в його невинності

03.04.2012, 16:06
Учні Завадського впевнені в його невинності - Фото
Фото: zavadsky.net.ua
Учні Ігоря Завадського та їх батьки не вірять в обвинувачення, пред'явлені музиканту міліцією. Про це йшлося сьогодні на прес-конференції.

"Якщо хтось спілкувався з Ігорем Завадським просто як з людиною, один на один, він зрозуміє, що це просто на нього наклеп. Такого  бути не може, це дуже хороша, чиста душею людина, проста, пряма, не потайний. Він як дитина світиться зсередини, від нього виходить величезний позитив. Він не наживає мільйони на своєму таланті", - зазначила мама одного з учнів Маріанна Зубко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Самі діти також розповіли, що вже довгий час спілкувалися з Завадським і не помічали нічого, що пред'явлено музикантові в обвинуваченні.

Так, Денис Снігірьов розповів, що оскільки його батьки не в змозі були знімати для нього готель на час концертів, він кілька разів жив у квартирі свого вчителя. "Ми грали на комп'ютері, потім у хокей грали годину десь, потім дуже довго займалися, у нас було мало часу, тому ми лягли спати, дуже пізно лягали, пізно вставали, практично перед концертом, швидко проводили репетицію і їхали на концерт" , - розповів Денис. За словами хлопчика, Завадський жив в однокімнатній квартирі, але спали вони на різних диванах.

Крім того, учні розповіли, що Завадському погрожували перед конкурсами, в яких він брав участь і безпосередньо перед затриманням. "До нього прийшли додому й сказали, що якщо вони про нього ще хоч раз почують - в газеті, по телевізору, по радіо, то вони зроблять так, щоб про нього більше ніде не чули. Я їх не бачив, тільки чув", - розповів Денис.

Нагадаємо, раніше в Києві були затримані троє чоловіків, підозрюваны в здійсненні розпусних дій відносно неповнолітніх. За інформацією відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Києві, попередньо встановлено, що ці чоловіки "знайомилися з дітьми, виключно хлопчиками переважно з неблагополучних сімей, входили до них в довіру, запрошували до себе за місцем проживання і здійснювали щодо них розпусні дії". Пізніше ЗМІ назвали прізвище підозрюваного - це акордеоніст Ігор Завадський.

Порушено кримінальну справу за ст. 156 КК України (розбещення неповнолітніх).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини