RU

У японському порту згоріло судно з українськими моряками

16.05.2013, 09:35
У японському порту згоріло судно з українськими моряками - Фото
Фото: ЕРА
В результаті пожежі на краболовному судні "Тайган" в японському порту Вакканай загинули шість моряків. Судно складалося з російсько-українського екіпажу.

За даними місцевої влади, тіла загиблих були знайдені рятувальниками в одному з приміщень судна. Пожежні - шість машин і два катери японського Управління безпеки на морі - завершили боротьбу з вогнем, проте корабель прийняв на борт багато води, сильно нахилився і, цілком можливо, скоро піде на дно.

Через сильне задимлення і високу температуру - близько 100 градусів - рятувальники довго не могли проникнути на корабель і обстежити приміщення, тому доля шести моряків була не відома протягом 10 годин.

"Тайган" прийшов в розташований на самому північному японському острові Хоккайдо порт Вакканай 14 травня з вантажем крабів з порту Корсаков на Сахаліні. Сьогодні він повинен був висунутися в зворотний шлях. Спочатку екіпаж корабля складався з 14 громадян РФ і 4 українців. У Вакканаї до них приєдналися ще п'ятеро росіян.

Пожежа почалася приблизно о 2 годині ночі за місцевим часом, але більша частина команди змогла вибратися з судна самостійно. Три людини були доставлені до лікарні: один отруївся чадним газом і ще двоє інших отримали незначні опіки. Зараз їх життя поза небезпекою. Тепер разом з капітаном "Тайгана" 47-річним Віталієм Салтагановим японська влада буде з'ясовувати причину того, що сталося.

Джерело: канал Вісті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини