RU

У Токіо госпіталізовано чоловіка з підозрою на Ебола

29.12.2014, 10:56
У Токіо госпіталізовано чоловіка з підозрою на Ебола - Фото
Фото: ЕРА
Після восьмиденного перебування в Сьєрра-Леоне в окрузі Токіо з високою температурою для проведення аналізів на наявність вірусу геморагічної лихоманки Ебола був госпіталізований тридцятирічний громадянин Японії, який повернувся на батьківщину 23 грудня. Про це повідомляє міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту Японії, передає РИА-Новости.

Як наголошується в звіті, чоловік 30 років, який проживає в окрузі Токіо, звернувся сьогодні вранці до медиків зі скаргою на загальне нездужання і високу температуру. За словами пацієнта, він не мав прямого контакту з зараженими людьми в цій західноафриканській країні, однак допомагав з похоронами людей, що померли від цього захворювання.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), на 26 грудня кількість померлих від Еболи у всьому світі досягла 7693 людини, в той час як загальна кількість тих, що заразилися перевалила за двадцять тисяч.

Геморрагічна лихоманка Ебола - гостра вірусна хвороба з високим рівнем передачі при безпосередньому контакті, що викликається вірусом Ебола. Спалахи епідемії зафіксовані в Центральній і Західній Африці, смертність становить від 25 до 90%. Надійної вакцини від лихоманки Ебола на даний момент не існує, через що ВООЗ визнала етичним використовувати для лікування хвороби експериментальні ліки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини