RU

У Сімферополі розгромили парк кованих фігур

13.07.2012, 14:56
У Сімферополі розгромили парк кованих фігур - Фото
e3d7accc214ccc8eadb8594b97798c2a.jpg
У кримській столиці в сквері імені Дибенка невідомі вандали розгромили ковані фігури, встановлені ковалями як подарунок місту. Про це повідомив начальник управління ЖКГ Сімферопольської міськради Анатолій Рогов.

"Ковані скульптури і лавочки, пам'ятні знаки та урни - все це було виявлено викорчуваним з землі і розкиданим по скверу. Композиції "Дерево дружби", "Чернець", "Обереги Криму", пам'ятник десантникам - подарунок місту від івано-франківських майстрів - все це лежить тепер в одній купі. Фігури видирали з землі, незважаючи на довгі металеві штирі, якими ковалі їх закріплюють. Адже ці композиції робили не тільки майстри із Сімферополя, а й зі Львова, Донецька і навіть США. Кому могла перешкодити ця краса, ці твори мистецтва - незрозуміло", - розповів Рогов, якого цитує прес-служба міськради.

За його словами, крім скверу ім. Дибенка, невідомі також орудували вночі і в сквері ім. Треньова, і на проспекті Перемоги.

"Ці варвари додумалися відірвати з коренем лавочку в сквері ім. Треньова і кинути її в фонтан. А на проспекті Перемоги о 4:00 ранку я виявив розкидані по всій дорозі сміттєві контейнери", - говорить начальник управління ЖКГ.

Він додав, що за фактами вандалізму в скверах і на вулицях міста мерія кримської столиці має намір звернутися до правоохоронців з вимогою забезпечити цілодобову охорону не тільки громадського порядку в місцях відпочинку городян, а й усього комплексу майна, що знаходиться на їхній території.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини