RU

У Рівненській області блискавка вбила 18-річну дівчину

17.05.2012, 12:57
У Рівненській області блискавка вбила 18-річну дівчину - Фото
Фото: ЕРА
Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МНС, у Рівненській області від ураження блискавкою загинула 18-річна дівчина і постраждав 14-річний хлопець. Підліток у важкому стані з 20% опіків нижніх кінцівок був доставлений в реанімаційне відділення місцевої районної лікарні.

У зв'язку з грозовою погодою на території України, МНС закликає громадян уникати відкритої місцевості під час грози. Рятувальники рекомендують ховатися в будь-якому можливому поглибленні: канаві або низькому місці поля. У такому місці необхідно присісти і пригнути голову. Найбезпечніше під час грози знаходитися в приміщенні з громовідводом. Лежати на мокрій землі під час грози не рекомендується. Також небезпечно під час грози купатися та відпочивати біля водойм, ховатися під високими деревами.

Слід пам'ятати, що удар блискавки небезпечний не тільки тоді, коли гроза потрапляє безпосередньо в людину, а й в предмети, що знаходяться поруч. Тому не варто торкатися до всього мокрого, залізного, електричного, тому що в такі речі блискавка б'є частіше.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини