У підтопленому Арцизі відновили енерго- і водопостачання

У підтопленому Арцизі відновили енерго- і водопостачання - Фото
Источник фото: EPA
11.07.2012, 11:56

Місто в Одеській області залишилося без води й електрики в результаті зливи і шквалу, яка пронеслася територією регіону

Енерго- і водопостачання в місті Арциз Одеської області відновлено. Знеструмленими залишаються тільки три населених пункти району. Прогнозується, що світло в них з'явиться найближчим часом. Місто залишилося  без води й електрики в результаті зливи і шквалу, яка пронеслася територією регіону.

Як повідомляє прес-служба МНС, до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було залучено п'ять автоцистерн, два аварійно-рятувальні автомобілі, чотири мотопомпи та 36 чоловік особового складу. Станом на сьому ранку вода відкачана з 30 підвальних приміщень житлових будинків. У місті вода поступово сходить із затоплених будинків.

Нагадаємо, 10 липня о 14:30 в Арцизі в результаті зливи та шквального вітру водою були затоплені близько двохсот житлових будинків, надвірних будівель і підвалів на вул. Чкалова, Гагаріна, Будівельників, Інтернаціональна, Добровольського, на площі Механізаторів, провулках. Тихому та Західному, а також п'ять приватних будинків.

Крім того, була підтоплена й знеструмлена Арцизька РЕЗ, припинилося енергопостачання близько 15 тис. жителів міста, чотирьох сільських населених пунктів і ферми з поголів'ям в 14 тис. свиней. До відновлення енергопостачання залучалися чотири аварійні бригади Арцизької РЕЗ та дві бригади Ізмаїльської РЕЗ.

Підтоплення залізничного депо станції м. Арциз не вплинуло на рух потягів міжрайонного сполучення.