RU

У Оксани Макар були травми, несумісні з життям, - Фісталь

29.03.2012, 10:24
У Оксани Макар були травми, несумісні з життям, - Фісталь - Фото
За словами медиків, у дівчини почалася сильна кровотеча з легень, потім зупинилося серце

За словами керівника Донецького опікового центру Інституту невідкладної та відновної хірургії ім.Гусака Еміля Фісталя, у дівчини були травми, несумісні з життям, і вона прожила стільки часу завдяки кваліфікованому лікуванню, високій кваліфікації лікарів, їх професіоналізму, сучасному обладнанню та всіх необхідних медичний препаратів, - передає Острів.

"У неї дуже постраждали легені. Коли ми провели рентгенологічну діагностику, то там практично легеневої тканини життєздатної не було... І не випадково вона була на штучній вентиляції, і не випадково ми намагалися піти від штучної вентиляції і не виходило, тому що було виснаження і легенево-серцевої, і серцевої системи, і легенево-дихальної системи. І набряк мозку і все це разом. На жаль, сталося те, що повинно було статися, може бути навіть відразу", - сказав Фісталь.

Він нагадав, що дівчина 10 годин провела на морозі, дихала продуктами горіння, страждали легені, сильні опіки і переохолодження зіграли свою роль.

"Ви ж розумієте, 10 годин провести на морозі! Вона дихала продуктами горіння, страждали легені, тліли ці ганчірки, звичайно, і переохолодження зіграло свою роль. Навіть без цих факторів вкрай важка опікова хвороба була смертельною, а якщо все це зіставити разом, то це називається синдром взаємного обтяження, кожен з діючих факторів значно погіршував лікування її захворювання і цю травму", - говорить Фісталь.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини