RU

У Москві - резонансне вбивство: п'ятеро вбиті, двоє в реанімації

07.11.2012, 15:10
У Москві - резонансне вбивство: п'ятеро вбиті, двоє в реанімації - Фото
Дмитро Виноградов (фото - персональна сторінка в vk.com)
Московський юрист фармацевтичної фірми Дмитро Виноградов розстріляв сімох колег по роботі, коли вранці прийшов в офіс. Вижили лише двоє. За їх життя зараз борються лікарі.

Місцеві ЗМІ зазначають, що Виноградова затримала служба безпеки фірми. Пізніше він був переданий правоохоронним органам.

ЗМІ відзначають, що перед убивством 30-річний чоловік опублікував на своїй сторінці Вконтакте маніфест, в якому заявив про ненависть до людства, яке знищує все живе.

Слідчим Виноградов заявив, що протягом п'яти днів вживав спиртні напої, після чого прийшов в офіс і з двох карабінів відкрив стрілянину.

Джерела журналістів в МВС кажуть, що Виноградов страждав від нерозділеного кохання до дівчини, яка також потрапила під кулю і була важко поранена.

У своєму маніфесті Виноградов пише: "Людині абсолютно наплювати на всі інші форми життя, з якими вона робить все, що тільки хоче: вбиває, їсть, експериментує, видозмінює і т.д. - коротше, все те, що вона не може робити з собі подібними ".

"Я ненавиджу людське суспільство і мені бридко бути його частиною! Я ненавиджу безглуздість людського життя! Я ненавиджу саме це життя! Я бачу тільки один спосіб її виправдати: знищити якомога більше частинок людського компосту. Це єдино правильне і вартісне з усього того, що кожен з нас може зробити у своєму житті, це єдиний спосіб його виправдати, це єдиний спосіб зробити світ краще ", - пише він.

Він зазначає, що "шлях виживання і самовдосконалення людини помилковий, він веде в глухий кут, до знищення всього іншого, всього дійсно живого". "Еволюціонуйте! Усвідомте, нарешті, своє справжнє значення і місце в цьому світі! Зрозумійте, що ви тут зайві, ви - генетичне сміття, якого тут бути не повинно, сміття, яке виникло випадково, в результаті помилки в еволюції, сміття, яке повинно бути знищене", - підсумував Виноградов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини