У колоніях ОРДО п'яні бойовики розстрілюють засуджених - поліція

06.12.2016, 13:02
У колоніях ОРДО п'яні бойовики розстрілюють засуджених - поліція - Фото
Фото: EPA

У колонії окупованої Горлівки п'яні терористи вишикували засуджених і стали вести вогонь з автоматичної зброї, сказали в Нацполіції

Колонії ОРДО бойовики терористичної організації ДНР використовують як місце ув'язнення бійців ЗСУ, так і проросійських найманців, які "провинилися". Про це у себе в  Facebook повідомив глава ГУ Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

"Макіївська колонія використовується бойовиками ДНР як місце ув'язнення наших бійців ВСУ. Засуджені Торезької колонії періодично "призиваються" бойовиками ДНР в "штрафбат" для участі в обстрілі мирних громадян на підконтрольній Україні території", - сказав Аброськін.

За його словами, в Єнакіївській колонії "життя вирує". "Контингент - злочинці, які вчинили особливо тяжкі злочини, засуджені, в більшості своїй, до довічного ув'язнення. Там практикується "амністія"- звільнення з колонії в обмін на "службу" в ДНР", - зазначив Аброськін.

Він додав, що так зване керівництво і співробітники Єнакіївської колонії періодично беруть участь в бойових діях на боці бойовиків.

Аброськін додав, що в самій колонії неодноразово виникають "бунти" через брак їжі та інших соціальних благ.

"Жданівська колонія поступово перетворюється в одну з провінцій республіки Колумбія практично з легальним республіканським наркотрафіком. У колонію завозиться наркотичний засіб і, як в супермаркеті, засуджені його купують. У частці всі - і начальник колонії, і "наглядач". Сама колонія служить швейним цехом з пошиття військової форми бойовикам. Калінінська колонія в Горлівці відрізняється особливою ідейною спрямованістю. Інакомислення, а точніше "недостатня повага до цінностей молодої республіки" переслідуються адміністрацією колонії, а просто там знущаються над засудженими під будь-яким приводом", - зазначив Аброськін.

За його словами, до "виховних заходів" залучаються збройні бойовики ДНР.

"В один з таких випадків п'яні терористи вишикували засуджених на плацу, а потім стали вести вогонь з автоматичної зброї. У результаті були вбиті двоє ув'язнених. Умудрилися поранити  і "наглядача" по колонії, потім етапували його в більш безпечну ІК", - додав він

З початку 2016 року по даний період затримано сім співробітників пенітенціарної системи терористичної організації ДНР, 15 були оголошені в розшук.

19 жовтня терористи передали на підконтрольну українській владі територію 23 ув'язнених.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии