У Києві знешкоджено схему "чорних ювелірів"

26.06.2015, 11:57
У Києві знешкоджено схему
Фото: Getty Images

Податківці вилучили ювелірні вироби на суму понад 21,6 мільйона гривень, а також готівку в сумі $206 тисяч і 140 тисяч гривень

У Києві оперативниками податкової міліції припинено нелегальне виробництво ювелірних виробів. Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ГФС в місті Києві, полковник податкової міліції Ігор Скороход.

За його словами, в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах оперативниками столичної податкової міліції було ліквідовано незаконну схему масштабного виробництва і реалізації в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові та інших містах України ювелірних виробів.

Податківці повідомляють, що з метою приховування джерел походження і обсягів придбання дорогоцінних металів, фактичного обсягу виробництва та доходів, отриманих у результаті проведення протиправної діяльності, організатор - 43-й річний уродженець Чернігівської області, зареєстрував декілька десятків підставних приватних підприємців, які перебували на спрощеній системі оподаткування і платили в бюджет мінімальні платежі. Від імені цих ПП здійснювалися виробництво і реалізація ювелірних виробів під загальною торговою маркою.

Як приклад, лише одним з приватних підприємців протягом 2014-2015 років в Центральне пробірне підприємства пробірного контролю було здано для таврування більше 120 кілограмів ювелірних виробів вартістю близько $4 мільйонів, хоча в податкових деклараціях загальний дохід за цей період склав всього 385 тисяч гривень.

Інші приватні підприємці, залучені в діяльність протиправної схеми, працювали аналогічним чином, з тією різницею, що від імені деяких з них оформлялося виробництво, а від імені інших - реалізація ювелірних виробів. Загальна маса офіційно проклейменних за цією схемою виробів за останні два з половиною роки складає більше 1000 кілограм золота.

Повідомляється, що в ході скоординованих заходів у різних містах України одночасно було проведено 23 обшуки, в ході яких вилучено ювелірних виробів на суму понад 21,6 мільйона гривень, а також грошові кошти в розмірі $206 тисяч і 140 тисяч гривень, які в подальшому будуть направлятися на відшкодування завданих державі збитків.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев