У горах Криму під час змагань загубився підліток

У горах Криму під час змагань загубився підліток - Фото
Підліток, який загубився, має вади слуху й мови. Фото: crimea.mns.gov.ua
02.04.2012, 15:44

У горах Криму третю добу шукають 15-річного підлітка з Полтави, який загубився під час змагань зі спортивного орієнтування

Як повідомляє прес-служба Головного управління МНС в Криму, ввечері 30 березня в службу порятунку надійшла інформація про те, що близько Ангарського перевалу о 15:00 під час Міжнародних змагань зі спортивного орієнтування заблукав один з учасників. За словами головного судді змагань, близько 17:00 не фінішував житель міста Полтава, 1996 року народження. Хлопчик має вади слуху й мови.

Спортсмени намагалися знайти підлітка самостійно, проте пошук результатів не дав. Тоді учасники змагань звернулися за допомогою в МНС. Зараз на пошуки підлітка орієнтовані правоохоронці, працівники контрольно-рятувальної служби, лісники, фахівці-кінологи, військовослужбовці внутрішніх військ МВС України.

Станом на 2 квітня біля Ангарського перевалу пошуки проведені на території 30 кв. км. До пошуково-рятувальних робіт залучено 136 осіб, 18 одиниць техніки. Пошук дитини триває. Співробітники Сімферопольського РВ міліції вже порушили кримінальну справу за фактом зникнення хлопчика.
Популярне