RU

У Чернігівській області виявили африканську чуму свиней

21.10.2014, 11:45
У Чернігівській області виявили африканську чуму свиней - Фото
6c5a30ee904791c818fec9d55b868eb8.jpg
В смт. Круги Ніжинського району Чернігівської області виявлено випадок захворювання на африканську чуму свиней. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

"Осередок захворювання локалізовано, силами працівників підрозділів ветеринарної міліції та інших служб міліції, проводяться невідкладні практичні заходи з блокування поширення хвороби свиней, вогнище якої зафіксоване в суботу на території приватного сектора. Вже працюють три ветеринарно-міліцейських поста і дві мобільні міліцейські групи, силами яких забезпечується недопущення виїзду автотранспорту за межі карантинної зони та суттєво обмежується переміщення осіб з осередку захворювання", - йдеться в повідомленні.

Відзначається також, що за участю працівників міліції проводяться подвірні обходи та забезпечується практична допомога по вилученню та знищенню поголів'я свиней в карантинній зоні. Практичні заходи тривають цілодобово. Основне завдання цих заходів - не допустити подальшого розповсюдження африканської чуми свиней і звести до мінімуму економічні збитки внаслідок її виникнення.

Хвороба Монтгомері завдає величезних економічних збитків в аграрному секторі економіки. У постраждалих від чуми регіонах вводиться не тільки тривалий карантин, але і заборона на вивіз будь-яких продуктів з м'яса свиней і ряду інших видів сільськогосподарської продукції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини