RU

У Броварах під Києвом загинув 15-річний зацепер

26.04.2016, 17:30
У Броварах під Києвом загинув 15-річний зацепер - Фото
Олександр Терещенко (фото - ВКонтакте)

Після отриманих опіків 60% тіла помер 15-річний житель Броварів Олександр Терещенко. Підліток мав небезпечне хобі - подорожував на дахах поїздів. 14 квітня він забрався на дах електрички Київ-Ніжин, де його тричі прошило струмом в 3000 вольт. 11 діб хлопець балансував на межі життя і смерті, але 25 квітня його не стало, пише видання "Маєш право знати".

Однокласники підлітка протягом майже двох тижнів збирали гроші на лікування хлопця.

"До сліз вражає жертовність наших людей. В Бобровиці, коли люди дізналися про обгорілого Сашу, до нас підходили бабусі і давали по 2-3 гривні, тільки б допомогти дитині. Під час проведення благодійної акції на підтримку Олександра, маленький хлопчик витрусив нам зі скарбнички всі свої заощадження", - розповіла класний керівник Олександра Оксана Чайка.

За висновками судмедексперта, причиною смерті підлітка стали поліорганна недостатність, термічні опіки III стадії 60% поверхні тіла і пошкодження в результаті дії полум'я.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини