RU

У Болгарії два десятки українських дітей потрапили до лікарні

18.06.2013, 17:50
У Болгарії два десятки українських дітей потрапили до лікарні - Фото
dafbda3661c800b0c7e516dc0e714a69.jpg
22 дівчинки з України, які беруть участь у міжнародному фольклорному фестивалі Сонце, радість, краса, який проходить в Несебрі, потрапили до лікарні болгарського міста Бургас.

НП сталася в понеділок, 17 червня, близько 17:00 в центрі міста. Українські учасниці для показу свого танцю вийшли на сцену босоніж. Температура повітря була близько 35 градусів. Гумове покриття сцени розігрілося, як з'ясувалося, до температури 50-56 градусів, однак ніхто з організаторів цього не помітив, передає УНІАН з посиланням на болгарський ресурс Flagman.

Після вступу діти поскаржилися на опіки і були відправлені до лікарні обласного центру Бургас. Лікарі обробили опіки. "Ми не могли знати, що температура сцени буде вище палаючої гуми", - сказала керівник українського танцювального ансамблю Ірина Шепеленко, яка кілька разів втрачала свідомість, коли побачила стан дівчаток.

Діти з українського танцювального колективу живуть у готелі Гренада на курорті Сонячний берег. Тут же розміщені і інші 300 учасників міжнародного фестивалю з Росії та Білорусі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини