RU

У Азарова розроблять програму протистояння тероризму

03.05.2012, 10:49
У Азарова розроблять програму протистояння тероризму - Фото
Фото: ЕРА
В Україні необхідно приділяти більше уваги питанням безпеки громадян. Про це сказав сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання уряду.

"Створення сучасних систем безпеки і швидкого реагування, в першу чергу для публічних місць, транспорту, - першочергове завдання. Ми зобов'язані зробити все, щоб забезпечити спокій наших громадян, захист нашої країни. Уряд це зробить. Розробка відповідної загальнодержавної програми вже почалася. До неї залучені кращі вітчизняні фахівці та консультанти з країн, які успішно протистоять терористичним загрозам", - сказав голова Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами прем'єра, в кінцевому підсумку мішень терористів - суспільство. "Тому всі здорові сили суспільства повинні консолідуватися навколо простої ідеї - ми всі разом зберегти Україну як країну спокою і безпеки. Трагічні події показують, якою цінністю є стабільне безпечне суспільство. Подивіться, як дружно підхопили тему недруги України, як сіють в суспільній свідомості недовіру ц негативне ставлення до нашої країни. Злочинці не тільки людей покалічили, але і завдали удару по всьому народу, який мирно і толерантно проходив крізь самі напружені протистояння останніх років", - додав він.

Нагадаємо, в п'ятницю вдень у центрі Дніпропетровська сталося чотири вибухи. Постраждали 30 осіб, з яких 26 були госпіталізовані. Прокурор Дніпропетровської області порушив кримінальну справу у зв'язку з вибухами в місті за ч.2 ст.258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини