RU

У Запоріжжі підірвали машину гендиректора заповідника "Хортиця"

11.03.2010, 09:35

У Запоріжжі підірвали машину гендиректора заповідника "Хортиця"
У середу близько 19:15 у Запоріжжі підірвали і спалили машину генерального директора заповідника "Хортиця" Максима Остапенка. Про це газеті "Комерсант-Україна" повідомив він сам.

За словами М.Остапенка, він був у своїй квартирі, коли пролунав вибух і спрацювала сигналізація в його джипі "Mitsubishi". "Я вискочив з будинку і побачив, що машина горить. Ми з сусідами намагалися погасити вогонь, але нічого не вийшло: міліція відразу оточила місце пожежі і нікого не підпускала", - заявив він.

"Крім того, у моїй машині було близько 40 літрів бензину, і якби рвонуло, наслідки страшно уявити", - розповів гендиректор заповідника. У результаті, за словами М.Остапенка, повністю згоріли його машина і автомобіль "Daewoo Tico", що стояв поруч. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Відповідаючи на питання про можливі причини підпалення, він заявив, що пов'язує його зі своєю професійною діяльністю. "Враховуючи, що мені вже підпалювали гараж і не раз загрожували, напевно, я комусь заважаю. Але нікого конкретно назвати не можу. Хоч, звичайно, не чекав побачити у Запоріжжі таке Чікаго", - заявив М.Остапенко.

За його словами, під час опитування свідків міліція вже з'ясувала, що один з них незадовго до вибуху бачив біля машини людину, яка її чимось поливала. Міліція поки що не коментує цю подію.

Нагадаємо, раніше М.Остапенко заявив, що найрідкіснішому природному та історичному комплексу, одному з Семи чудес України, - Національному заповіднику "Хортяця", розташованому у Запоріжжі, - загрожує незаконна забудова.

Злочинність та боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини