RU

У Ющенка "безупинно" працюють над звільненням моряків із "Faina"

21.10.2008, 12:55

У Секретаріаті Президента України запевняють, що "активна перемовна робота щодо звільнення заручників з судна "Faina" здійснюється щогодини". Зокрема у Секретаріаті відбулася міжвідомча нарада під керівництвом заступника глави Секретаріату Президента Андрія Гончарука, на якому розглядалося питання звільнення екіпажу захопленого піратами біля берегів Сомалі українського судна.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, А. Гончарук зазначив, що в цей момент створено два центри прийому і спілкування з родичами заручників, один з яких розташований у Києві на базі Департаменту консульської служби МЗС, а другий на базі регіонального представництва МЗС в Одесі.

"Ці центри працюють на постійній основі і, як нам відомо, родичі моряків вже почали звертатися туди за останньою інформацією, яка буде надходити щодня", - повідомив заступник глави Секретаріату Президента.

Нагадаємо, за даними ВМС США, що залишилися в живих члени екіпажу українського судна "Faina", захопленого піратами у берегів Сомалі, поки живі і здорові. На борту корабля 2 росіянина і 17 українців.

Усе про захоплення судна "Фаїна " >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини