У Тернополі призовник тікав з військкомату й упав з 5-го поверху

У Тернополі призовник тікав з військкомату й упав з 5-го поверху - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
21.05.2018, 15:31

У результаті падіння чоловік отримав травми різного ступеня тяжкості, йому надали першу допомогу і госпіталізували, а загрози життю немає

Призовник під час спроби втечі з Тернопільського обласного військового комісаріату випав з 5-го поверху. Про це повідомляє Тернопільський військовий комісаріат в  Facebook.

ПП сталося 20 травня близько 18:00.

"Попередньо встановлено, що призовник Бережанського ОГВК, намагаючись самовільно покинути розташування призовного пункту, спробував спуститися з п'ятого на перший поверх будівлі по карнизу, зірвався і впав на дах сусіднього будинку", - йдеться в повідомленні.

У результаті падіння призовник отримав травми різного ступеня тяжкості. Потерпілому надали першу медичну допомогу і госпіталізували, його життю нічого не загрожує.

Військовий комісар Тернопільського ОВК призначив службове розслідування для з'ясування причин, які призвели до інциденту.

4 грудня вночі у Львові військові і поліцейські провели рейд по виявленню тих, хто ухиляється від військового призову. Вони перекрили популярний серед молоді провулок Крива Липа і влаштували перевірку документів.