У сутичках під Радою постраждали 8 поліцейських, є затримані

19.06.2018, 15:11
У сутичках під Радою постраждали 8 поліцейських, є затримані - Фото
Ілюстративне фото: iStock/Global Images Ukraine

Шестеро співробітників правоохоронних органів госпіталізовані, ступінь тяжкості їх травм зараз встановлюється

В результаті зіткнень під Верховною Радою постраждали вісім правоохоронців, шестеро з них госпіталізовані, ступінь тяжкості їх травм зараз встановлюється. Про це LIGA.net повідомила речник поліції Києва Оксана Блищик.

Вона додала, що також постраждали троє цивільних.

Начальник столичної поліції Андрій Крищенко зазначив, що травми у поліцейських незначні. За його словами, один протестуючий затриманий за нанесення тілесних ушкоджень поліцейським, ще один - за те, що "виштовхував поліцейських з рядів і хапав за форму".

Зараз під Радою залишається до 500 правоохоронців. За оцінками поліції, максимальна кількість протестуючих під час спроби штурму становила 2 тисячі чоловік.

У загоні швидкого реагування Червоного хреста LIGA.net повідомили, що надали допомогу майже 50 протестуючим, але в основному вони мали підвищений тиск.

Сьогодні, 19 червня, біля стін парламенту проходить мітинг ветеранів війни в Афганістані, шахтарів і ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які висувають вимоги соціально-економічного характеру - виплата зарплат, дотування вугільної галузі тощо.

Під час мітингу учасники протесту прорвали поліцейський кордон, у відповідь на це правоохоронці застосували сльозогінний газ.

Станом на 14:30 група протестуючих залишається під Радою і б'є шахтарськими касками по бруківці, тоді як в самому парламенті депутатів практично не залишилося через перерву.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии