RU

У Сумах 14 школярів потрапили у лікарню

22.04.2011, 10:15

У Сумах 14 школярів потрапили у лікарню

У Сумах 14 учнів школи N6 протягом 20-21 квітня потрапили у міську дитячу лікарню. Про це повідомив головний лікар Сумської міської дитячої лікарні Олександр Емець.

"Поки ми не можемо чітко встановити, що стало причиною захворювання. Шпиталізовано вже 14 осіб. У всіх - стан середньої тяжкості, підвищена температура, біль у животі, блювота до шести разів у день, у деяких - рідкий стул", - зазначив О.Емець, якого цитує УНІАН.

За словами головлікаря, співробітники санітарної станції взяли аналізи на всілякі збудники захворювання. На обстеження забрали і всі продукти з шкільної столової. У школі діти вживали в їжу салати, сосиски і соки. Вже перевірена вся документація у постачальників, але продуктів з простроченими термінами реалізації не виявилося.

"Навіть заздалегідь складно сказати, що стало причиною інфекції. Хоч приблизно можна сказати, що у дітей - харчова токсикоінфекція, але ми не виключаємо і вірус", - сказав О.Ємець. За його словами, результати аналізів будуть готові у п'ятницю, тоді можна буде робити висновки.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини