RU

У СІЗО вбито депутата від Блоку Вітренко

19.05.2009, 17:01

У СІЗО вбито депутата від Блоку Вітренко
Депутата Залізничної районної ради Сімферополя Олексія Ісаєва (Блок Вітренко) зарізали у слідчому ізоляторі.

За інформацією агентства "е-Крим", в Сімферопольському СІЗО вбили депутата Залізничної районної ради міста Олексія Ісаєва (Блок Вітренко), затриманого в минулому році за підозрою у причетності до злочинного угрупування "Сейлем". Інцидент стався 16 травня.

Начальник відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Криму Олександр Домбровський підтвердив факт смерті затриманого, відзначивши, що відповідний запис є в журналі реєстрацій. При цьому він не повідомив інших обставин випадку.

Як відмічає агентство, О.Ісаєв, відомий в кримінальних колах під кличкою "Штірліц", був затриманий 23 березня 2008 року в Севастополі. Проти нього прокуратура Севастополя порушила кримінальну справу за звинуваченням у незаконному зберіганні вогнепальної зброї.

За даними начальника кримського главку міліції Миколи Іллічова, кілька років тому цей депутат вже притягувався до кримінальної відповідальності, однак отримав "незаслужено м'яке покарання". Суд розцінив скоєне ним вбивство 2-х людей як вбивство у стані афекту, хоч, на думку начальника кримської міліції, в наяності були всі ознаки умисного вбивства.

У 2006 році О.Ісаєва було обрано до районної ради Сімферополя за списком "Блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція".

ПСПУ: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини