RU

У побережжі Японії не припиняються підземні поштовхи

19.04.2011, 11:03

На західному побережжі Японії у районі міста Акіта у ніч на вівторок, 19 квітня, стався землетрус магнітудою 5,1. Вогнище землетрусу залягало на глибині 33 кілометри. Інформація про наслідки тектонічного удару не надходила.

Ще один землетрус магнітудою 5,3 був зареєстрований у східному побережжі острова Хонсю. Його епіцентр був у Тихому океані, вогнище залягало також на глибині 33 кілометри. Інформація про наслідки цього землетрусу також не надходила, - передає канал "Вести".

Найбільший за сучасну історію землетрус у побережжі острова Хонсю стався 11 березня 2011 року. Його магнітуда становила 9. Кількість жертв землетрусу перевищила 28 тисяч 400 людей. За даними японського уряду, стихія повністю або частково зруйнувала понад 150 тисяч споруд, а також багато великих промислових об'єктів.

За попередньою оцінкою влади, збиток через стихійне лихо перевищить 25 трильйонів ієн ($308 мільярдів). Хвиля цунамі і підземний удар вивели з ладу систему охолоджування реакторів АЕС "Фукусіма-1". Збиток від аварії на АЕС "Фукусіма-1" може бути оцінений ще у 11 трильйонів ієн ($133 мільярда).

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини