RU

У Одеській області виявлено посів конопель на суму $ 2 млн

12.08.2008, 09:13

Понад 30 га конопляних посівів виявили в Одеській області працівники обласного управління у боротьбі з організованою злочинністю. На території Ізмаїльського району області на острові Рапіда, який межує лінією Дунаю із Румунією, наркодільці засіяли поле соняшника та баштан з кавунами.

Як повідомляє прес-служба МВС України, ці культури мали були служити так званим "прикриттям". Насправді ж, серед соняшників проростали коноплі. Під час проведених оперативно-розшукових заходів було задокументовано діяльність і самих наркодельців, що дало підстави до їх затримання та порушення кримінальної справи.

За попередніми висновками експертів, посіяна культура є культивованим видом, який виключає будь-яку спробу вважати її дикорослою і такою, що проростає між соняшником від самозасіювання. Як відзначають фахівці, ще б кілька тижнів і коноплі були б готовими до споживання наркоманами

У Ізмаїльськом районі з початку року виявлено і знищено вже 28 посівів наркотичних рослин. Попередня вартість наркотичної речовини з останнього урожайного поля на чорному ринку оцінюється близько $ 2 млн.

"У районі на обліку перебуває 700 наркозалежних, але масових споживачів цього виду наркотика немає", - запевняє начальник Ізмаїльської міліції Георгій Дерменжі. Тому правоохоронні органи впевнені, що виявлений урожай передбачався для реалізації як в Одесі, так і в інших обласних центрах країни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини