RU

У Одесі під час ліквідації злочинців загинув мирний житель?

01.10.2011, 23:02
У Одесі під час ліквідації злочинців загинув мирний житель? - Фото
ac30f6f9887825e66ba69eab17b3ec40.jpg

У Одесі під час ліквідації злочинців загинув мирний житель?

У Одесі під час ліквідації злочинців можливо загинув мирний житель. Про це пише газета Сьогодні з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Згідно з повідомленням, злочинцям запропонували здатися, однак вони навідріз відмовилися, заявивши, що взяли заручників, і погрозили висадити бомбу, яка ніби знаходилася в катері, що стояв у дворі. Командування операції відклало штурм доти, поки не підтвердиться інформація про заручників і не буде усунена небезпека вибуху. Човен відятгнули вбік бронетранспортером - потім з'ясувалося, що він порожній. Виникли сумніви і відносно заручників.

Поки відбувалися всі ці маніпуляції, у бойовиків здали нерви. Вони відкрили шквальний вогонь довгими чергами з автоматів Калашникова з підствольними гранатометами. Стало зрозуміло: у них багато боєприпасів і здаватися вони не збираються.

Зі слів джерела, щоб уникнути жертв серед особистого складу, "схрон" вирішили брати по-військовому, тобто не розраховуючи взяти когось живцем, тим більше, що нових відомостей про заручників не з'явилося. По будинку ударили з гранатометів і мінометів. Кумулятивні заряди перетворили приміщення в руїни, що горять. Всередині не залишилося нічого живого.

Повідомляється, що на полі бою правоохоронних органів з російськими киллерами знайшли чотири трупи. "Якщо трупів дійсно чотири і один з них, дійсно, не причетна до злочинів людина, це може означати тільки одне: правоохорнці здійснили фатальну помилку. У бандитів все-таки був заручник, який загинув при штурмі", - пише видання.

Крім того, як пише Сьогодні з посиланням на джерело, є команда з Міністерства внутрішніх справ України поки не повідомляти пресі, що знайдено чотири трупи до перевірки даної інформації.

Нагадаємо, раніше МВС заявило про ліквідацію двох російських кілерів в Одесі.

Сутичка міліції і бандитів в Одесі: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини