RU

У морі біля Одеси знайшли пляму невідомого походження

12.07.2010, 13:20

У Чорному морі недалеко від Одеси виявлено пляму невідомого походження довжиною чотири кілометри і шириною дві-три кілометри. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

У відомстві зазначили, що зараз пляма рухається до берега. "До Державної екологічної інспекції в Одеській області надійшло повідомлення від чергового МНС щодо забруднення внутрішніх морських вод України. У районі мису Великого Фонтану і пляжу "Дельфін" встановлено забруднення Чорного моря речовиною невідомого походження, яка має вигляд суцільного пласта і перебуває на поверхні води", - заявили у Міністерстві.

Також у повідомленні зазначається, що пляма має довжину чотири км і ширина - дві-три км. "Пляма переміщається до берега від Великого Фонтану до пляжу "Дельфін". Була проведена експертиза морської води на хімічні забруднюючі речовини. У пробах морської води не виявлено перевищення основних гідрохімічних показників якості води", - сказано у повідомленні.

Також проведено обстеження зовнішніх рейдів ДП "Іллічівський МТП", ДП "Одеський МТП" і ДП "МТП Південний". За підсумками перевірок, слідів витоків і забруднень з суден, які перебували на рейді, не виявлено.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини