RU

У Києві школярі отруїлися дурманом

12.09.2008, 17:20

У Києві школярі отруїлися дурманом. Про це заявила начальник Головного управління освіти і науки Лілія Гриневич.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, зокрема, Л. Гриневич відзначила: "Надзвичайна подія сталася 10 вересня цього року. 11 учнів старших класів професійно-технічних ліцеїв і технікумів Святошинського району Києва постраждали внаслідок вживання отруйної рослини дурман. Усіх потерпілих були негайно шпиталізовано до Української дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ". Факт отруєння дітей рослинними продуктами заздалегідь підтверджено медиками лікарні. На даний момент стан здоров'я дітей стабілізувався. Створено комісію для розслідування цієї події".

Київський міський голова Леонід Черновецький доручив Головному управлінню житлового господарства, а, зокрема, ЖЕКам і "Київзеленбуд", знищити отруйні рослини у парках і зонах зелених насаджень. Також мер дав завдання Головному управлінню охорони здоров'я і медичного забезпечення розробити і розповсюдити в навчальних закладах інформаційні матеріали про шкоду отруйних рослин для здоров'я людини.

Л. Гриневич також наголосила, що з метою запобігання повторення подібних випадків у столичних закладах освіти на даний момент проводиться просвітницька і роз'яснювальна робота про загрозу для життя вживання отруйних рослин.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини