У Києві бетономішалка розчавила автомобіль Toyota
На проспекті Науки, 84-д у Києві бетономішалка влаштувала криваву ДТП. За попередніми даними, по проспекту в напрямку Столичного шосе рухалася бетономішалка МАЗ. Раптово на спуску в автомобіля відмовили гальма, до того ж машина була з вантажем.
Як передає Друга смуга, вантажівка вискочила на смугу зустрічного руху, потім на тротуар, врізалася по дотичній в дерево, після чого авто почало перекидатися, при цьому машина зачепила два попутних автомобіля, а саме Daewoo Lanos і Mitsubishi, в кінцевому результаті машина перекинулася і впала на автомобіль Toyota, який піднімався назустріч і водій якої зупинився, помітивши, що відбувається.
Toyota була розчавлена як картонна коробка. Водій загинув на місці. Також позаду Toyota рухалася Таврія - залишається незрозумілим, від кого вона отримала удар, але машина влетіла в огорожу і там зупинилася. Крім водія Toyota більше ніхто не постраждав.
Два тижні тому на цьому ж місці у вантажівки HOWO відмовили гальма і машина влетіла в приватний сектор.
Комментарі