RU

У Харкові знову горів ТЦ "Барабашове"

27.08.2008, 09:57

У Харкові сталася пожежа на найбільшому у Східній Європі ринку ТЦ "Барабашове".

Пожежа на ринку біля станції метро "Імені академіка Барабашова" почалася близько четвертої години ранку. У зв'язку із пожежею роботу станції метро було тимчасово "обмежено". За даними МНС, горіло 20 магазинів. За останніми даними, жертв немає.

Нагадаємо, навесні 2008 року у "Барабашовому" уже траплялася пожежа. Тоді площа займння становила приблизно два гектари, було завдано збитків на суму $10 мільйонів. Адміністрація ринку оголосила це підпалом.

Раніше депутати Харківської міськради ініціювали створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді щодо діяльності харківського концерну "АВЕК і До", який здійснює забудову на території ТЦ. Депутати вважають, що будівництво більшості торгових комплексів біля станції метро "Імені Академіка Барабашова" свого часу не було узгоджене із відповідними службами і може призвести до безповоротних для людей наслідків. За словами Г. Кернеса, концерн "АВЕК і До" внаслідок незаконної забудови поблизу станції метро "Імені Академіка Барабашова" завдав збитків державі у розмірі понад 2 млн. грн. (знесення поверхневого шару ґрунту, порушення ґрунтових вод тощо).

Концерн "АВЕК і До" хотів змінити харківську "прописку" свого центрального офісу на київську. Такий крок керівництво компанії обґрунтовувало неможливістю подальшої роботи у Харкові через політику міської влади щодо бізнесу. Почесний президент концерну, депутат Верховної Ради V скликання Олександр Фельдман (фракція БЮТ) заявив, що грошові потоки, зосереджені донедавна у бізнесі-проектах Харкова, підуть у інші регіони. "Ми йдемо туди, де нас чекають і де ми можемо реалізувати свої можливості", - сказав О. Фельдман. При цьому він відзначив, що якщо у Харкові зміниться міська влада, то концерн поверне свої проекти у це місто.

Концерн "АВЕК і До" працює на українському ринку із 1987 року і є одним із найбільших учасників ринку комерційної нерухомості. Офіси компанії розташовані у Києві ( "АВЕК-Україна") та Харкові (АТ "Концерн АВЕК і До"). Цього року компанія презентувала свої проекти на найбільшій міжнародній виставці по нерухомості "MIPIM" у Каннах.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини